Запит на публічну інформацію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Рима, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи зареєстровані у Мінюсті постанови НКРЕКП № 3036 від 24.12.2019р., № 1174 від 24.06.2020р., № 2459 від 16.12.2020р., № 2763 від 22.12.2021р., «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «ОДЕСАГАЗ»?
2. Якщо зареєстровані надати відповідні витяги про реєстрацію даних постанов.

Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту у 5-ти денний термін.

У випадку , якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту – письмово вказати причину та перенаправити запит за належністю відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника зазначеної інформації.
Зміст відповіді на запит, що становить суспільний інтерес (плата за копіювання та друк не стягується) публікуватиметься у соціальних мережах.

При обмеженні права в отриманні доступу до публічної інформації, надані неповної чи недостовірної інформації - дії чи бездіяльність посадових осіб будуть оскаржені у встановленому законодавством порядку.

З повагою,

Рима

Дмитро Швець, Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]