Запит на публічну інформацію про наявність вільних під забудову земельних ділянок

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20, 32, 33 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- повний перелік у наявності земель (ділянок) державної та/або комунальної власності в межах села Ковалин Переяслав-Хмельницького району Київської області, які ще не надані у користування та можуть бути використані під забудову.

Запит здійснено і на підставі статті 5 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності":
//5. Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах.//

Дякую.

З повагою,

Сергій

Департамент державного земельного кадастру,

1 Attachment

Відділ взаємодії з іншими кадастрами та інформаціогічної роботи,

1 Attachment

Департамент державного ,

1 Attachment

Доброго дня!

файли з розширенням .bin не відкриваються стандартними програмами.

Прошу приаттачити, або надіслати електронною поштою, читабельні файли з відповіддю.

З повагою,

Сергій

Доброго дня!

Державним агентством земельних ресурсів України не надано відповідь на запит від 17.11.2015 р. по строку до 24.11.2015 р.

З повагою,

Сергій