Запит на публічну інфрмацію щодо переліку вільних земельних ділянок в межах села Ковалин Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Запит розміщується втретє, оскільки на аналогічні запити від 17.11.2015 р. по строку відповіді до 24.11.2015 р., та на запит від 26.11.2015 р. по строку відповіді до 03.12.2015 р. Державним агентством земельних ресурсів України відповіді не надано.
Увага! Люб'язно прошу надсилати вкладені файли відповідей в читабельних форматах .doc, .txt, .jpg, .pdf

На підставі статей 1, 13, 19, 20, 32, 33 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- повний перелік у наявності земель (ділянок) державної та/або комунальної власності в межах села Ковалин Переяслав-Хмельницького району Київської області, які ще не надані у користування та можуть бути використані під забудову.

Запит здійснено і на підставі статті 5 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності":
//5. Уповноважені органи з питань містобудування та архітектури і центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, забезпечують відкритість, доступність та повноту інформації про наявність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці земель державної та комунальної власності, не наданих у користування, що можуть бути використані під забудову, про наявність обмежень і обтяжень земельних ділянок, містобудівні умови та обмеження в містобудівному і державному земельному кадастрах.//

Дякую.

З повагою,

Сергій

Департамент державного земельного кадастру,

2 Attachments