Запит на використання в НПУ мобільних додатків для обміну службовою інформацією

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Заєць, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Заєць

Доброго дня!

Заєць Сергій Анатолійович 17.02.1984р.н., м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, провулок Гагаріна, 4, поштовий індекс 57301
Електронна адреса: [email address]

'Застосунок для зв'язку signal: +380500345189

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-Чи допускається у службовій діяльності Національної Поліції України використання мобільних додатків "WhatsApp", "Viber", "Телеграм" тощо, для обміну в них службовою інформацією?
- Якщо допускається, то якими нормативно-правовими документами регулюється?

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

Відповідь надайте не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання мого листа (згідно ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року) на вищезазначену мою електронну адресу: [email address] + надішліть на поштову адресу: 57301, м. Снігурівка, Баштанського району Миколаївської області, провулок Гагаріна, 4

15.05.2023 року. З повагою, Сергій Анатолійович

ВПЗ ГУНП,

1 Attachment