Запит №1 про фракції і групи

Міському голові Кривого Рогу
Вілкулу Юрію Григоровичу

Координатора моніторингу партій в Дніпропетровській області
Головченко Вадим Петрович
ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»
49107, м.Дніпро, просп.Гагаріна, буд.149, кВ.55
тел. +380 67 850 65 92
е-mail: [email address]

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Громадянська мережа ОПОРА – неурядова та позапартійна всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів та парламентаризму. Мережа здійснює моніторинг ефективності роботи партійних структур в Україні. Для реалізації цього завдання необхідна деталізована інформація, яка знаходиться в розпорядника.
Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про інформацію», ст.ст. 1-5, 12-14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію:
1. Перелік та персональний склад депутатських фракцій та груп утворених в Криворізькій міській раді сьомого скликання та перелік депутатів, які не входили до складу жодної фракції або групи на момент обрання ради.
2. Перелік та персональний склад депутатських фракцій та груп утворених в Криворізькій міській раді сьомого скликання та перелік депутатів, які не входять до складу жодної фракції або групи станом на 1 квітня 2020 року.
Криворізька міська рада є розпорядником запитуваної інформації, а сама інформація знаходиться у володінні розпорядника.
Хочемо наголосити, що запитувана нами інформація становить суспільний інтерес, а місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах гласності, підзвітності та відповідальності.
Згідно з ч. 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Згідно з ч. 2 ст. 7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати право особи у виборі форм та джерел одержання інформації. Частина 3 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає, що запит може бути подано в тому числі електронною поштою на вибір запитувача. Запитувану інформацію прошу надати на електронну адресу: [email address]

Вадим Головченоко
Координатор моніторингу партій в Дніпропетровській області