Запит №2 про керівний склад міської ради

Міському голові Кривого Рогу
Вілкулу Юрію Григоровичу

Координатора моніторингу партій в Дніпропетровській області
Головченко Вадим Петрович
ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»
49107, м.Дніпро, просп.Гагаріна, буд.149, кВ.55
тел. +380 67 850 65 92
е-mail: [email address]

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Громадянська мережа ОПОРА – неурядова та позапартійна всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів та парламентаризму. Мережа здійснює моніторинг ефективності роботи партійних структур в Україні. Для реалізації цього завдання необхідна деталізована інформація, яка знаходиться в розпорядника.
Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про інформацію», ст.ст. 1-5, 12-14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію:
1. Поіменний перелік депутатів, що за період сьомого скликання Криворізької міської ради займали посаду Секретаря міської ради, яку фракцію/групу представляли на момент обрання та термін перебування на займаній посаді.
2. Результати голосування за період сьомого скликання Криворізької міської ради, стосовно розгляду на своєму засіданні питання, щодо висловлення недовіри міському голові.
3. Результати голосування за період сьомого скликання Криворізької міської ради, стосовно розгляду на своєму засіданні питання, щодо обрання секретаря міської ради.
Криворізька міська рада є розпорядником запитуваної інформації, а сама інформація знаходиться у володінні розпорядника.
Хочемо наголосити, що запитувана нами інформація становить суспільний інтерес, а місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах гласності, підзвітності та відповідальності.
Згідно з ч. 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Згідно з ч. 2 ст. 7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати право особи у виборі форм та джерел одержання інформації. Частина 3 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає, що запит може бути подано в тому числі електронною поштою на вибір запитувача. Запитувану інформацію прошу надати на електронну адресу: [email address]

Вадим Головченоко
Координатор моніторингу партій в Дніпропетровській області