Запит по метро №3

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Denis, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Інформаційний запит №3 від 16.01.2023
Доброго дня!

В 2016 році був підписан контракт на добудову метрополітена у місті Дніпро з компанією LIMAK INSAAT SANAYI VE TICARET A.S.(Туреччина) ( інша назва Лимак Иншаат Санаи ве Тиджарет А.Ш.) з іншого боку контракт підписувала Дніпровська міська рада або КП Дніпровський метрополітен. Але в 2022 році ця фірма надіслала лист про розрив договору. З урахуванням того, що сплачувались кошти ЕБРР та візуальне не було видно щоб в 2022 році вони взагалі виконували будь які роботи виникають питання за що були сплачені кошти. З урахування того, що питання метрополітену важливе для мешканців міста цей запит становить суспільно важливу інформацію.

Також слід враховувати, що Державна Аудиторська Служба України в минулі періоди вже фіксувала розтрату більш ніж 350 млн.грн. по цьому контракту по добудові метрополітену.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) копію документів по сплаті коштів за добудову метрополітену у місті Дніпрі LIMAK INSAAT SANAYI VE TICARET A.S.(Туреччина) ( інша назва Лимак Иншаат Санаи ве Тиджарет А.Ш.). Документи надати в розрізі кожного місяці 2022 року. Та надати копію документів на основі яких робились ці слпати.

З повагою,
ГО Платформа Громадський Конроль.
Селін Денис Вікторович

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment

publishinfo, Міністерство фінансів України

4 Attachments