Запит про надання публічної інформації про вільні 2 га, в вказаній місцевості.

Ірина Гарбуз

На підставі Постанови №15 від 14.01.2015 «Про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру» , згідно якої Держгеокадастр є центральним органом виконавчої влади, який, зокрема, реалізує державну політику у сфері земельних відносин.
Користуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу:
- надати мені інформацію про наявність земель державної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для ведення особистого сільського господарства згідно ст. 121 Земельного кодексу України, в Іванківському районі , Київської області, орієнтовно в місцевості на околиці села Соснівка, між іншими селами (Леонівка,Красний Ріг, Феневичі, інш.). Мене цікавить ділянка , приблизно площею в 2 гектари, в подальшому бажаю використовувати землю для особистого сілянського господарства.
При підготовці інформації на мій запит , зверніть увагу на мої клопотання направленні раніше до Держгеокадастру Київської обл., в яких є достатня кількість графічних матеріалів. Клопотань , оброблених та ті що в обробці – більше 250 шт.
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» інформація на запит надається безкоштовно, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом не більше 10 сторінок. Але у випадку потреби в сплаті запитуваної інформації , прошу повідомити мені додатково та узгодити методи сплати.
Відповісти можете на електрону пошту – [email address] або на поштову скриньку – 02121,Київ, пр.Бажана, 9а, кв.№8

З повагою, Ірина Гарбуз .