Запит про відкликання депутатів Криворізької міської ради

13 квітня 2020 року

Голові Криворізької міської
виборчої комісії
Гивель Павло Оресстович
50101, м.Кривий Ріг,
пл.Радянська, буд.1

Координатора моніторингу партій в Дніпропетровській області
Головченко Вадим Петрович
ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА»
49004, м. Дніпро, просп. Гагаріна, буд.149/55
тел. +380 67 850 65 92
е-mail: [email address]

ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Громадянська мережа ОПОРА – неурядова та позапартійна всеукраїнська організація громадського контролю та адвокації у сфері виборів та парламентаризму. Мережа здійснює моніторинг ефективності роботи партійних структур в Україні. Для реалізації цього завдання необхідна деталізована інформація, яка знаходиться в розпорядника.
Відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. 5 Закону України «Про інформацію», ст.ст. 1-5, 12-14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію:
1. Копію повідомлень про відкликання за народною ініціативою депутатів Криворізької міської ради в період з жовтня 2015 року по 1 квітня 2020 року.
2. Копію прийнятих рішень про відкликання депутата Криворізької міської ради за народною ініціативою в період з жовтня 2015 року по 1 квітня 2020 року.

Хочемо наголосити, що запитувана нами інформація становить суспільний інтерес, а місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах гласності, підзвітності та відповідальності.
Згідно з ч. 1 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Згідно з ч. 2 ст. 7 Закону України «Про інформацію», ніхто не може обмежувати право особи у виборі форм та джерел одержання інформації. Частина 3 статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» передбачає, що запит може бути подано в тому числі електронною поштою на вибір запитувача. Запитувану інформацію прошу надати на електронну адресу: [email address]

Вадим Головченко
Координатор моніторингу партій в Дніпропетровській області