Запит про використання бюджетних коштів при виконанні робіт із заварювання сміттєпроводів у Деснянському районі столиці

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Поліна Усатюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Поліна Усатюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,

зважаючи на те, що попередній запит на інформацію, що зареєстровано 02.12.2020 в
управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної
інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації) за № 6732 (з) прострочено,

просимо надати наступну інформацію (наступні документи):

зважаючи на те, що КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району міста Києва» та Деснянська районна в місті Києві державна адміністрація не змогли вчасно надати запитувану інформацію у відповідь на запит, і не надали у відповідь на запит документів про використання бюджетних коштів,

у разі ненадання або надання неповної інформації за бездіяльності розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації», звертаємося до керівника розпорядника, вищого органу за наданням наступної інформації (наступних документів):

1. Сума фактичних видатків на проведення робіт по заварюванню сміттєпроводів у Деснянському районі в будинку 8 по вул. Курчатова на балансі ЖЕК 302 відповідно до Розпорядження КМДА №2 від 25.03.2020 року

2. Документи, що підтверджують факт проведення робіт по заварюванню сміттєпроводів у Деснянському районі в будинку 8 по вул. Курчатова на балансі ЖЕК 302 відповідно до Розпорядження КМДА №2 від 25.03.2020 року,

3. Сума фактичних видатків на проведення робіт по заварюванню сміттєпроводів у Деснянському районі, житловий масив Лісовий, відповідно до Розпорядження КМДА №2 від 25.03.2020 року.

4. Документи, що підтверджують факт проведення робіт по заварюванню сміттєпроводів у Деснянському районі, житловий масив Лісовий, відповідно до Розпорядження КМДА №2 від 25.03.2020 року.

Відповідно до статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», згідно з частиною п’ятою статті 6 зазначеного закону:

«5. Не може бути обмежено доступ до інформації про складання, розгляд і затвердження бюджетів, кошторисів розпорядників бюджетних коштів та плани використання бюджетних коштів одержувачів бюджетних коштів, а також їх виконання за розписами, бюджетними програмами та видатками (крім таємних видатків відповідно до статті 31 Бюджетного кодексу України), взяття розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів бюджетних зобов’язань або здійснення розпорядження бюджетними коштами в будь-який інший спосіб, планування, формування, здійснення та виконання закупівлі товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти, у тому числі оборонних закупівель (крім випадків, якщо окрема інформація про закупівлі товарів, робіт і послуг становить державну таємницю відповідно до Закону України «Про державну таємницю»), володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно. Не підлягає обмеженню також доступ до інформації про стан і результати перевірок та службових розслідувань фактів порушень, допущених у сферах діяльності, зазначених у цій частині. Доступ до зазначеної інформації забезпечується розпорядниками інформації відповідно до положень статті 5 цього закону».

З повагою,

Поліна Аксьонова (Усатюк),
журналістка, редакторка

Київська міська державна адміністрація

Поліна Усатюк писал 2021-01-04 14:12:

показати цитоване

Доброго дня!
Повідомляємо, що Ваш запит на інформацію зареєстровано 04.01.2021 в
управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної
інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації) за №27(з).
Після попереднього розгляду його буде надіслано до профільного
структурного підрозділу виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрацї) або районної в місті Києві
державної адміністрації для опрацювання у межах компетенції в
установленому законом порядку та надання Вам відповіді.
Довідки за телефонами: 202-76-00, 202-76-42.

Люда Шевчик,

1 Attachment