Запит про вільні земельні ділянки

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про наявність земель державної та/або комунальної власності та кадастрові карти (плани) або інші графічні матеріали, які ще не надані у користування та придатних для:

1. будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, в селах та селищах Вишеньки,  Пухівка, Рожни, Семиполки, Літки, Богданівка Броварського району Київської області з ст. 121 Земельного кодексу України.

2. ведення особистого селянського господарства в межах Броварського району Київської області з ст. 121 Земельного кодексу України. з ст. 121 Земельного кодексу України

3. індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара в межах Броварського району Київської області з ст. 121 Земельного кодексу України. з ст. 121 Земельного кодексу України

4. придатних для ведення садівництва — не більше 0,12 гектара в межах Броварського району Київської області з ст. 121 Земельного кодексу України.згідно з ст. 121 Земельного кодексу України

Прошу зазначити орієнтовну площу вільних ділянок та вказати і описати об’єкти, які межують із вільними ділянками.

Керуючись ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» :

1. Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

4. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.»

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» інформація на запит надається безкоштовно, але у разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

З повагою,

Богдан