Запит публічної інформації, а саме, - копії відеозаписів з камер відеоспостереження Системи “Безпечна столиця”

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Ігор Павленко

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України Про доступ до публічної інформації, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну публічну інформацію:
Прошу надати мені копії відеозаписів (доступ до відеозаписів) з усіх камер відеоспостереження Системи “Безпечна столиця”, розташованих вздовж/над проїжджої частини проспекту Миколи Бажана від спуску в метро на ст. Осокорки до спуску в метро на ст. Славутич, в період часу з 19:40 до 20:00 04.09.2021 року.

Необхідність в отриманні вище зазначених записів обумовлена в доведенні моєї невинуватості у вчиненні дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 04.09.2021 року близько 19:50 навпроти в’їзду на автозаправку Glusco (проспект Миколи Бажана, 1А), внаслідок якої, по відношенню до мене безпідставно був складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 124 КУпАП співробітниками патрульної поліції.

При цьому нагадую, що, відповідно до п. 2.2 Положення про комплексну систему відеоспостереження міста Києва, затвердженого рішенням від 5 липня 2018 року № 1195/5259 Київської міської ради (далі по тексту - Положення), метою створення та функціонування Системи є: вжиття заходів щодо регулювання дорожнього руху у місті Києві; попередження аварій, дорожньо-транспортних пригод, епідемій, епізоотій, епіфітотій, катастроф, пожеж, надзвичайних ситуацій, небезпечних подій, стихійних лих у місті Києві.
Відповідно до п. 4.2 Положення про комплексну систему відеоспостереження міста Києва, власником Системи є територіальна громада міста Києва в особі Київської міської ради.
Відповідно до п. 4.3 Положення про комплексну систему відеоспостереження міста Києва, розпорядником Системи є виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) в особі Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

В мене є достатні підстави стверджувати, що водій вантажівки умисно вчинив ДТП, аби отримати від мене кошти за пошкодження його автомобіля. Але ж, вантажівка отримала пошкодження в іншій ДТП. Цей факт підтверджується відсутністю уламків бампера та розсіювача показчика поворотів вантажівки на місці ДТП, відеозапис якого я прошу надати.
Тобто, водій вантажівки навмисно створює аварійні ситуації на заздалегідь пошкодженому авто, спонукаючи інших водіїв компенсувати йому матеріальну шкоду, яку вони не заподіювали.
Вище зазначені діяння водія вантажівки мають ознаки складу кримінального правопорушення, за яке, відповідно до ч. 1 ст. 194 КК України, передбачена кримінальна відповідальність.
Саме для доведення злочинного умислу в діях водія вантажівки, та відсутності ознак адміністративного правопорушення в моїх діях, мені й потрібні відеозаписи з камер відеоспостереження.

Відповідно до ст. 1 Закону України Про доступ до публічної інформації, публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Саме Київська міська рада є й власником й розпорядником Системи в одному лиці.
Отже, наполегливо прошу не надсилати мені відписки (із рекомендацією звернутися до одного із користувачів інформацією в Системи з особливим статусом, визначених п. 8.1 Положення), натомість прошу надати зазначену мною публічну інформацію в передбачені законом строки.

З повагою,
Павленко Ігор

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

Доброго ранку ! Ваш запит отримано.

показати цитоване

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

[Subject only] відповідь на запит

показати цитоване

darn_infozaput, Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

-----

Департамент інформаційно-комунікаційних технологій,

1 Attachment

 

 

,

-

( )

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]