запит щодо бронювання працівників ВНЗ на період мобілізації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Фролов Дмитро Євгенович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Фролов Дмитро Євгенович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік посад і професій працівників вищіх навчальних закладів України, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час.

2. Нормативно-правові документи, що визначають відповідальних за бронювання працівників вищіх навчальних закладів України, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час.

Доводжу до вашого відома, що відповідно до частини 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувачу.

З повагою,

Фролов Дмитро Євгенович

ЗПІ, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

[Subject only] RE: Інформаційний запит - запит щодо бронювання працівників ВНЗ на період мобілізації

показати цитоване

Михайлов О., Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

,

 

: 044 287-82-01; 067-958-21-05

[1][email address]

[email address]

 

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]