запит щодо держслужбовців Скалацькой, Шишловой, Мамощук

Андрій Васюков

Доброго дня!

Відповідно до «Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Пунктом 7 Положення про систему професійного навчання, затвердженого постановою Кабміну від 06.02.2019 № 106, встановлено, що державні службовці у межах виконання індивідуальних програм мають набирати не менше одного кредиту ЄКТС протягом календарного року. На підставі викладеного прошу повідомити скількі кредитів ЄКТС було набрано працівниками Головного управління ДПС в Одеській області Скалацькой Тетяной Іванівной, Шишловой Інной Сергіївной, Мамощук Оксаной Миколаївной в 2022 та 2023 роках?
3. Надати відомості з особової картки державних службовців - працівників Головного управління ДПС в Одеській області Скалацькой Тетяни Іванівни, Шишловой Інни Сергіївни, Мамощук Оксани Миколаївни за 2022 - 2023 роки про нараховані кредити ЄКТС за кожним видом професійного навчання з розбивкою окремо по кожному виду та з зазначенням підтверджуючих документів.
4. Повідомити яким чином здійснювалась самоосвіта державних службовців - працівників Головного управління ДПС в Одеській області Скалацькой Тетяни Іванівни, Шишловой Інни Сергіївни, Мамощук Оксани Миколаївни у 2022 - 2023 роках?
5. Чи було виконано державними службовцями - працівниками Головного управління ДПС в Одеській області Скалацькой Тетяной Іванівной, Шишловой Інной Сергіївной, Мамощук Оксаной Миколаївной у 2022 - 2023 роках індивідуальну програму підвищення кваліфікації, відповідно до якої державний службовець повинен набрати не менше 1 кредиту ЄКТС протягом календарного року?
6. Надати копії індивідуальної програми з професійного навчання державних службовців - працівників Головного управління ДПС в Одеській області Скалацькой Тетяни Іванівни, Шишловой Інни Сергіївни, Мамощук Оксани Миколаївни у 2022 - 2023 роках.
7. Надати копії документів складених вищевказаними особами (щоденники, індивідуальні плани та ін.) у звязку із самоосвітою в 2022 - 2023 роках.
8. Повідомити чи обов'язково було у 2022 - 2023 роках державним службовцям - державних службовців - працівникам Головного управління ДПС в Одеській області Скалацькой Тетяні Іванівні, Шишловой Інні Сергіївні, Мамощук Оксані Миколаївні одержувати кредити ЄКТС та яку кількість необхідно було набрати і яку було набрано?

Відповідь прошу надати попунктно.

З повагою,

Андрій Васюков

ДПС в Одеській області, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment

ДПС в Одеській області, Головне управління Державної податкової служби в Одеській області

1 Attachment