Запит щодо програм/політик

Доброго дня!

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на Захист» (далі – БФ «Право на Захист»; Фонд) користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.

БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від конфлікту. БФ «Право на захист» здійснює постійний моніторинг умов перетину громадянами України, іноземцями та особами без громадянства лінії розмежування через контрольні пункти в’їзду-виїзду (далі – КПВВ) на території Донецької та Луганської областей.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 1, ч. 2 ст. 5 та п.1 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати наступну інформацію:

1. Чи наявні програми/політики спрямованої на забезпечення гендерної рівності на службі та прав жінок, які перетинають лінію розмежування через КПВВ? У разі їх наявності просимо надати їх копії.
2. Чи наявні програми/політики спрямованої на забезпечення прав та інтересів дітей, старших людей та людей з інвалідністю, які перетинають лінію розмежування через КПВВ? У разі їх наявності просимо надати їх копії.
3. Чи наявні програми/політики із виявлення та перешкоджання торгівлі людьми, які перетинають лінію розмежування через КПВВ? У разі їх наявності просимо надати їх копії.
4. Чи ініціювали створення комісії для обстеження режимної зони КПВВ за участю представників ДП «Реінтеграція та відноволення» з метою покращення інфраструктури (п. 3 ПКМУ № 1368)? Чи приймала така комісія акти за результатами обстеження та надавала їх на розгляд зазначеному державному підприємству? У разі наявності даних актів просимо надати їх копії.

З повагою,

Правовий аналітик БФ "Право на захист"
Романів Руслан

сектор з питань гендерної рівності Департаменту персоналу АДПСУ,

11 Attachments

Доброго дня! Надсилаємо на Ваш запит інформацію по суті порушених Вами
питань!