Запит щодо велосипедних програм і планів

Юрій Степаненко

Доброго дня!

Коаліція представників місцевих органів самоуправління, експертів, дослідників та громадських організацій працює над розробкою Національної велосипедної стратегії України.
Для відображення поточної ситуації з розвитком велосипедного транспорту в Україні та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право на звернення із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію, визначену наступними питаннями:

1. Чи є у вашого населеного пункту/ОТГ план розвитку велосипедної інфраструктури (план, програма, концепція тощо)? Яка його назва, період виконання, посилання онлайн?

2. Чи цей документ виконується? Якщо так, то на якому етапі виконання?

3. Який бюджет населеного пункту/ОТГ був витрачений на транспортні заходи у 2019 році (будівництво, капітальний ремонт вулиць, закупівля одиниць громадського транспорту, діяльність управлінь з транспорту тощо)?

4. Який бюджет населеного пункту/ОТГ був витрачений на велосипедні заходи у 2019 році (проектування і будівництво велосипедної інфраструктури, встановлення велосипедних парковок тощо)?

5. Чи є у вашому населеному пункті об’єкти велосипедної інфраструктури (велосипедні доріжки, парковки)? Які саме? Якщо є велосипедні доріжки - на яких вулицях, яка довжина, суміщені з пішохідними чи ні? Якщо є велосипедні парковки - яка приблизна кількість, чи були встановлені за рахунок місцевого бюджету чи самостійно громадянами/бізнесом?

Дякуємо за ваші відповіді!

Принагідно запрошуємо представників Вашого населеного пункту/ОТГ долучитися до робочих груп з розробки Національної велосипедної стратегії України. Якщо плануєте долучитися, будь ласка, повідомте [email address], тел. +380939238985.

З повагою,
Юрій Степаненко

представник Ради U-Сycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)
м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 9, офіс 29
https://u-cycle.org.ua/about/
E-mail: [email address]