Запит щодо велосипедних програм і планів

Садовнікова Ірина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Коаліція представників місцевих органів самоуправління, експертів, дослідників, громадських організацій працює над розробкою Національної велосипедної стратегії України. Для відображення поточної ситуації з розвиток велосипедного транспорту в Україні просимо дати відповіді на наступні питання:

Чи є у вашого населеного пункту/ОТГ план розвитку велосипедної інфраструктури (план, програма, концепція тощо)? Яка його назва, період виконання, посилання онлайн?
Чи цей документ виконується? Якщо так, то на якому етапі виконання?
Який бюджет населеного пункту/ОТГ був витрачений на транспортні заходи у 2019 році (будівництво, капітальний ремонт вулиць, закупівля одиниць громадського транспорту, діяльність управлінь з транспорту тощо)?
Який бюджет населеного пункту/ОТГ був витрачений на велосипедні заходи у 2019 році (проектування і будівництво велосипедної інфраструктури, встановлення велосипедних парковок тощо)?
Чи є у вашому населеному пункті об’єкти велосипедної інфраструктури (велосипедні доріжки, парковки)? Які саме? Якщо є велосипедні доріжки - на яких вулицях, яка довжина, суміщені з пішохідними чи ні? Якщо є велосипедні парковки - яка приблизна кількість, чи були встановлені за рахунок місцевого бюджету чи самостійно громадянами/бізнесом?

Дякуємо за ваші відповіді!

Принагідно запрошуємо представників Вашого населеного пункту/ОТГ долучитися до робочих груп з розробки Національної велосипедної стратегії України. Якщо плануєте долучитися, будь ласка, повідомте [email address], тел. +380939238985.

З повагою,

Садовнікова Ірина

Нововоронцовська районна рада, Нижньосірогозька районна рада

2 Attachments

16.11.2020 20:02, Садовнікова Ірина <[FOI #78785 email]>

показати цитоване

-- реклама -----------------------------------------------------------
ПриватБанк оголосив переможця акції для бізнесу:
http://h.holder.com.ua/c?tz&z1585&am...

Нововоронцовська селищна рада,

1 Attachment

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: "Виктор Феськив" <[email address]>
Кому: <[email address]>
Тема: відповідь на запит Садовніковій І. достуб до ПУ
Дата: 23 листопада 2020, 10:08:24

------------------
С уважением Виктор.
[1]097 817 30 28

--
Нововоронцовська селищна рада

References

Visible links
1. file:///tmp/tel:+380978173028