Запит вільні земельні ділянки комунальної власності

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про наявність земель комунальної власності та кадастрові карти (плани) або інші графічні матеріали, які ще не надані у користування та придатних для:
1.для ведення садівництва — не більше 0,12 гектара в межах території Чабанівської селищної ради Київської області з ст. 121 Земельного кодексу України.згідно з ст. 121 Земельного кодексу України
2. будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд в межах території Чабанівської селищної ради Київської області.
Прошу зазначити орієнтовну площу вільних ділянок та вказати і описати об’єкти, які межують із вільними ділянками.
Керуючись ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» :
1. Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це встановлено частиною першою статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
2. Прошу врахувати такі обставини, що я постраждалою від Чорнобильської катастрофи 3 категорії
3. Прошу надати інформацію про вхідний реєстраційний номер даного запиту на вказану електронну адресу.

З повагою,

Світлана

Внутрішня політика,

2 Attachments

Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області

Оля Плиска,

1 Attachment

-