Запит за кодом ЄДРПОУ

Доброго дня!

Органи державної статистики здійснюють облік юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
Відповідно до ст. 80 Цивільного кодексу України юридична особа це організація, створена і зареєстрована та внесена до "Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", яка наділяється цивільною правоздатністю і дієздатністю та може бути позивачем та відповідачем у суді.
Ознаки юридичної особи:
-наявність відособленого майна, яке належить саме цій юридичній особі на праві власності.
-наявність права власності на майно, кошти, ціні папери та здатність нести майнову відповідальність, полягає в тому, що юридична особа несе самостійну майнову відповідальність за своїми зобов´язаннями, а також відшкодовує шкоду, завдану її працівником під час виконання службових обов´язків.
-здатність бути позивачем або відповідачем у суді.
-участь у цивільному обороті від свого імені. Стороною договору виступає саме юридична особа (а не її засновники), вона несе відповідальність за його виконання.
наявність фіксованого найменування та зареєстрованого місцезнаходження
правоздатність і дієздатність та відповідно здатність бути позивачем або відповідачем у суді.
-здійснення управління через свої органи.
Види юридичних осіб, в залежності від порядку їх створення:
-юридичну особа приватного права створюється на підставі установчих документів відповідно до статті 87 Цивільного кодексу України. Юридична особа приватного права може створюватися та діяти на підставі модельного статуту в порядку, визначеному законом.
-юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Основним видовим критерієм класифікації юридичних осіб публічного права є можливість їх поділу за органом, який їх засновує.
Рішення, прийняті суб'єктами владних повноважень, дії вчинені ними під час здійснення управлінських функцій, а також невиконання повноважень, встановлених законодавством (бездіяльність), можуть бути оскаржені до суду відповідно до частин першої, другої статті 55 Конституції України та норм Кодексу адміністративного судочинства України.
На підставі вищезазначеного та статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ суб’єкт з ідентифікаційним номером 09924651 та найменуванням Первомайський об'єднаний міський військовий комісаріат;

2. Надати витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з ідентифікаційним номером 09924651та найменуванням Первомайський об'єднаний міський військовий комісаріат;

3. Яка юридична чи фізична особа зареєстрована на обліку в ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ з ідентифікаційним номером 09924651;

4.Надати витяг Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України стосовно суб'єкта з ідентифікаційним номером 09924651;

5. Надайте будь ласка відомості стосовно обліку юридичної особи у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України з кодом ЄДРПОУ 09924651, її найменування та місцезнаходження.

6. Надайте будь ласка відомості, стостно даних про розпорядчий акт, на підставі якого створено юридичну особу з кодом ЄДРПОУ 09924651.

7. Надайте будь ласка відомості, стостно про керівника юридичної особи юридичну особу з кодом ЄДРПОУ 09924651.

8. Надайте будь ласка скан-копію документу, який підтверджує повноваження та право на підписання від імені ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ (ДЕРЖСТАТ) (Ідентифікаційний код юридичної особи : 37507880) офіційної відповіді на даний запит, так-як станом на 19.03.2024р. в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (https://usr.minjust.gov.ua/content/free-...) наявні відомості лише про ряд осіб, які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи, у тому числі підписувати договори, подавати документи для державної реєстрації тощо: прізвище, ім’я, по батькові, дані про наявність обмежень щодо представництва юридичної особи.

Відповідь на кожний пункт з 1 по 8 надати у повному, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту у 5-ти денний термін.

У випадку , якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту – письмово вказати причину та перенаправити запит за належністю відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника зазначеної інформації.

З повагою,

Марія

ГАРІФОВА Світлана Миколаївна,

2 Attachments

Ҧ
'! 
צ 27.03.2024 (. /-645-24)  -צצ æ, .
צ æ. 
צĦ ̦ϧ æ
æ Φæ
ϧ ,
. 044 287 06 72

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Державна служба статистики України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Державна служба статистики України

2 Attachments

Добрий день, див. вкладення

Влада Мусієнко,

1 Attachment