Запити та клопотання директора ЗОШ#73

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Яна Іванова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) у вигляді чітких сканкопій:

Запити, заявки та клопотання надані директором ЗОШ #73 на фінансування матеріалів, послуг, робіт тощо на забезпечення безпечного освітнього простору та якісного надання освітніх послуг на новий навчальний рік 2021-2022.

З переліком задоволення та надання, виконання та закупівлі тих чи інших послуг, матеріалів та робіт на 08.09.2021 і планом , що і коли буде надано, виконано, закуплено з матеріалів, робіт та послуг.

Оскільки інформация має суспільний інтерес, прошу надати інформацію по кожному з пунктів в електронному вигляді ОКРЕМО (а саме у вигляді ЧІТКИХ сканкопій)

У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Яна Іванова

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Одеська міська рада

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради

Департамент освіти та науки Одеської міської ради, Одеська міська рада

1 Attachment

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради