Заробітна плата

Валерій Олександров

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Розмір нарахованої та виплаченої заробітної плати адміністрації Національного університету
фізичного виховання і спорту України (ректору та проректорам) у період січень-травень 2023 року (окремо за кожним місяцем, кожним працівником та за складовими заробітної плати).

З повагою,

Валерій Олександров

Cisco ESA Mail Delivery System, Державна служба фінансового моніторингу України

Attention!
Due to the change of the State Financial Monitoring Service of Ukraine (SFMS) official domain name from sdfm.gov.ua to fiu.gov.ua the postal server mail.sdfm.gov.ua, has not worked since December 1, 2020.
The SFMS e-mails from the domain (*@sdfm.gov.ua) are not being used anymore.
The new e-mail addresses can be found at https://fiu.gov.ua.
We kindly ask you to send e-mails to the new postal server mail.fiu.gov.ua.

У зв’язку зі зміною Державною службою фінансового моніторингу України офіційного доменного ім’я з sdfm.gov.ua на fiu.gov.ua, з 1 грудня 2020 року припинено роботу поштового серверу mail.sdfm.gov.ua. Електронні адреси Держфінмоніторингу з цього домену (*@sdfm.gov.ua) більше не обслуговуються.
З реквізитами нових електронних адрес можна ознайомитись на офіційному сайті Держфінмоніторингу за адресою https://fiu.gov.ua.
Просимо надсилати електронні листи на новий поштовий сервер mail.fiu.gov.ua.

Державна служба фінансового моніторингу України

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти