Заробітна плата

Анатолії Бондаренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Заробітна плата всіх працівників Стерченського дошкільного навчальноно закладу Код ЕГРПОУ: 21436262 Адрес: Чернівецька область, Чернівецький район, с.Стерче, вул. Садова 15, за 2021 рік, помісячно, по кожному працівнику окремо, з обов’язковим зазначенням ПІБ та займаної посади (в гривнях).

Також прошу зазначити всі складові отриманого доходу по кожному працівникові – оклад, ранг, всі надбавки, премії, матеріальна грошова допомога, відпускні, лікарняні та ін. за кожен місяць 2021 року (в гривнях)

Додатково повідомляю, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.
Прошу одразу після реєстрації надіслати вхідний реєстраційний номер цього запиту.

У випадку не надання, надання неповної або неточної інформації буду вимушений звертатись за захистом своїх прав до суду та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

З повагою,

Анатолії Бондаренко

Глибоцька громада, Глибоцька територіальна громада

1 Attachment

Глибоцька громада, Глибоцька територіальна громада

1 Attachment