Заробітна плата

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гаврило, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Про виплати, нараховані та виплачені в.о. Лебединського міського голови Горошко Світлані Олександрівні з міського бюджету, у тому числі, як заробітна плата, премія, надбавка, грошова компенсація, матеріальна допомога, оплата відпустки тощо, шляхом зазначення відповідної суми та виду виплат за кожен місяць 2021 та 2022 року окремо.

2) Про виплати, нараховані та виплачені першому заступнику міського голови Зікєєвій Ользі Віталіївні з міського бюджету, у тому числі, як заробітна плата, премія, надбавка, грошова компенсація, матеріальна допомога, оплата відпустки тощо, шляхом зазначення відповідної суми та виду виплат за кожен місяць 2021 та 2022 року окремо.

З повагою,

Гаврило

Лебединська міська рада

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти