Заробітня платня у закладах освіти

Ганна Степанова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) по кожному закладу освіти Богданської ОТГ окремо відповідно до нумерації:

1. Зазначити виплати як складову заробітної плати (надбавки, доплати, тощо), розмір яких у березні 2022 року було зменшено, вказати підставу для зменшення.

2. Копію розпорядчого документа, яким встановлено надбавку за престижність працівників у січні, лютому, березні та квітні 2022 року.

3. Копію розпорядчого документа (наказу, протоколу, тощо), яким визначено розмір надбавки за престижність у січні, лютому та березні 2022 року (по кожному навчальному закладу).

4. Кількість працівників, яким у березні 2022 року виплатили заробітну плату.

5. Кількість працівників, яким у березні 2022 року не виплачено заробітну плату.

6. Кількість працівників, яким в табелі обліку робочого часу у березні 2022 року проставлено відмітку «нез’ясовані причини».

7. Кількість працівників, яким в табелі обліку робочого часу у березні 2022 року проставлено відмітку «інші причини».

8. Копії документів, на підставі яких у табелі обліку робочого часу у березні 2022 року працівникам проставлено «нез’ясовані причини» та «інші причини».

З повагою,

Ганна Степанова