Заступнику начальника відділу в Іванківському районі

Ірина Гарбуз

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати обгунтовану відповідь на питання :
в моєму клопотанні до Держгеокадастру Київської області ЗВ-9300014482018 від 29.08.2018 були вкладені графічні матеріали , які не задовольнили ГУ Держгеокадастру. Прошу пояснити ЯКИМ ЧИНОМ доданий мною графічний файл порушує ст.60 Земельного Кодексу, стосовно близкості меліоративного каналу, якщо там ВЖЕ виділені ділянки в такій самі близкості, що накреслені мною ?
Також , нагадую що графічні матеріали до клопотань, щодо зелевідведення, носять приблизне розташування, і випадку розробки проекту землеустрою, ліцезованим фахівцем - всі вимоги Земельного Кодексу будуть враховані.
Але мені було відмовлено в дозволі на розробки проекту землеустрою.

Відповідь прошу надати на мою електронну пошту, без порушення встановлених законодавством строків.

З повагою,

Ірина Гарбуз

Відділ звернень громадян ГУ Держгеокадастру у Київській області, Головне управління Держгеокадастру у м. Києві та Київській області

2 Attachments

Доброго дня!

Стосовно, Вашої відповіді Г-2028/0-3599/6-18 від 05.11.2018 , в якій Держгеокадастр Київської області опосередковано посилається на п.3 ст.№63 Земельного Кодексу України, в намаганнях виправдати відмову на моє клопотання №15399/0/17-18 від 27.09.2018.
Хочу нагадати п.6 ст.№118 Земельного Кодексу України, в якому чітко сказано, що до клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ земельної ділянки та вказується ОРІЄНТОВНА площа.
Для владнання всіх норм існують сертифіковані землевпорядники , для врахування комунікацій, мелеоративних каналів, та інш. Ділянка під ОСГ повинна бути не більше 2,0 Га ,згідно земельного Кодексу, але може бути і зменьшена по факту.
Прошу прокоментувати, відмовну практику подібних клопотань, особливо щодо мене.

З повагою,
Ірина Гарбуз

Відділ звернень громадян ГУ Держгеокадастру у Київській області, Головне управління Держгеокадастру у м. Києві та Київській області

1 Attachment