Затримка відповіді по запиту: 15.08.2019 міські ради Львівської області Земельні ділянки

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.
а) Чи затверджено на території Вашої ради перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів?

Згідно відповіді Державної фіскальної служби України №14459/10/15-32-04-21 від 08.10.2018 р. для повноцінного оподаткування, місцева рада повинна прийняти Перелік спеціальних земельних ділянок відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому обов’язково повинні бути зазначені:
1. Місцезнаходження(кадастровий номер або адреса, що присвоєна рішенням місцьвиконкому)
2. Загальна площа
3. Технічне облаштування
4. Кількість місць для паркування
5. Перелік осіб які уповноважені організовувати та проводити даний вид діяльності на даній ділянці.
Відповідно до Законодавства України, точне місцезнаходження земельної ділянки зазначається кадастровим номером, а точне місцезнаходження об’єкту зазначається Поштовою адресою, що присвоєна рішенням.

б) Надати копію відповідного рішення.

2.
а)Чи включено в зазначений перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів земельні ділянки, відведені під розміщення спеціально відведених цілодобових автостоянок.
б) Надати Перелік в розрізі, цілодобові стоянки - паркувальні майданчики

3. Чи сформовано відповідно до ст. 79-1 Земельного кодексу України всі земельні ділянки, відведені під розміщення спеціально відведених автостоянок та паркувальних майданчиків?

4. На підставі яких документів встановлено місцезнаходження, загальну площу, технічне облаштування та кількість паркувальних місць на спеціально відведених автостоянках, та паркувальних майданчиках включених в Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів.

5. Який порядок присвоєння адрес спеціально відведеним автостоянкам та паркувальним майданчикам на території Вашої ради.

6. Повідомити інформацію про суму збору за місця для паркування, яка була сплачена до місцевого бюджету за останні три роки. Інформацію прошу надати у розрізі за майданчиками для платного паркування та спеціально відведених автостоянок.

7. Чи є на території Вашого населеного пункту спеціально відведені автостоянки та паркувальні иайданчики, побудовані за рахунок місцевого бюджету.

8. Чи встановлено на території Вашої ради правила щодо відповідальності за збереження транспортного засобу.

9. Який порядок справляння збору за місця для паркування з спеціально відведених автостоянок на території Вашої ради.

Відповідь просимо направити на поштову адресу :65033, м.Одеса, вул..Новікова 2а, буд.42а, та розмістити на сайті.

ПО КОЖНОМУ З ПИТАНЬ, ВИМАГАЄМО ОКРЕМОЇ ВІДПОВІДІ.

З повагою, голова громадської організації "Корупція Стоп"

Француз І.В.

1 Attachment

Hello Игорь,

Wednesday, September 11, 2019, 10:34:12 AM, you wrote:

показати цитоване

--
Best regards,
Public mailto:[email address]