Затверджений бюджет інтерактивне та комп’ютерне обладнання м.Одеса

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Коновал, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

відомості про суму затвердженого бюджету на 2021 -2022 н.рік в розрізі
навчальних закладів м. Одеси всіх рівнів акредитації на видатки на придбання інтерактивного та комп’ютерного обладнання ЦЕНТРАМИ ФІНАНСУВАННЯ ТА ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ СИСТЕМИ Освіти Малиновського, Приморського, Суворовського та Київського районів

Прошу надати відповідь у визначений законом термін
Оскільки інформация має суспільний інтерес, прошу надати інформацію по кожному з пунктів в електронному вигляді (а саме у вигляді ЧІТКИХ сканкопій)
У разі ненадання або надання неповної інформації, в я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]