Збереження педагогічного звання

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Працюю вчителем та маю звання «старший вчитель». Мене переводять на посаду асистента вчителя. Чи зберігається звання «старший вчитель» до наступної атестації? Стосовно цього є дві різні норми:
• п. 3.27 Типового положення № 930 — за педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації;
• п. 24 Інструкції № 102 —у випадках переходу працівника з одного закладу до іншого на однакові посади або на посади, які відповідають профілю предмету, дисципліни, що викладається, доплата за звання зберігається до чергової атестації. Тобто, якщо працівник буде обіймати іншу посаду, ніж ту, за якою присвоєно педагогічне звання, то це звання не зберігається.

Яку із цих двох норм потрібно застосовувати в моєму випадку?

З повагою,

Людмила

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

̳

 

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]