Збір коштів за батьків в загальносовітній школі 309 м. Києва

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У загальноосвітній школі № 309 Дарницького району міста м. Києва щомісячно батьки учнів здають по 100 грн у фонд школи, які передбчають оплату роботи охорони і додаткові витрати: купівлю меблів, оргтехніки і т.д. Збір коштів є обов'язковим, контролюється вчителями.
Окрім того батьки збирають гроші на "фонд класу", з якого сплачуються послуги з прибирання класів, придбання витратних матеріалів для вчителя, побутова хімія й т.д.
При вступі до школи батькам приймальна комісія наполегливо пропронує зробити річний внесок у розмірі 1000 грн у БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПРОМІНЬ ДОБРА ТА НАДІЇ, роздають надруковані реквізити фонду.

Прошу надати відповідь на наступні питання

1. Ким, коли і на якій підставі укладено договір на охорону загальноосвітньої школи № 309 Дарницького району міста м. Києва (Прошу надати копію договору, відповідно до якого здійснюється оплата охорони загальноосвітньої школи № 309 Дарницького району міста м. Києва.)?
2. Яка щомісячна оплата послуг охоронців за відповідно до вищевазаного договору?
3. Хто саме і в якому порядку здійснює оплату послуг охорони загальноосвітньої школи №309?
4. Де саме і як зафіксований збір коштів у формі готівки адміністрацією загальноосвітньої школи №309?
5. Де можна ознайомитися із детальною інформацією щодо виділених та витрачених коштів, кошторисом, а також переглянути фінансову звітність загольноосвітньої школи №309 Дарницього району м.Києва?
6. Чи є в штаті школи прибиральниці, кількість штатних одиниць, кількість працюючих прибиральниць.
7. Чи мають право посадові особи школи 309 організовувати збір коштів у благодійний фонд під час виконання своїх службових обов'язкі?

Відповідно до п.3 статті 30 ЗУ "Про освіту" "Заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством."

З повагою,

Сергій