Житло для багатодітних, які виховують по п"ятеро і більше дітей (позачерговики)

Цивінська Юлія Леонтіївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Для якої кількості громадян, які перебувають на квартирному обліку , як багатодітні родини, що мають п"ятеро і більше дітей (позачерговики) передбачається забезпечення житлом згідно розробленої Департаментом будівництва та житлового забезпечення КОМПЛЕКСНОЇ МІСЬКОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ПОЛІПШЕННЯ ЖИТЛОВИХ УМОВ НА  2020-2022 РОКИ?

2. Який саме тип житла передбачається для забезпечення багатодітних родин, що мають п"ятеро і більше дітей .. (позачерговики) згідно вищезгаданої комплексної міської програми:
1) соціальне житло; 2) житло для надання в оренду з викупом; 3) житлові приміщення фонду житла для тимчасового проживання; або інше?

3. Чи передбачене придбання громадянами - киянами, які перебувають на квартирному обліку , як багатодітні родини, що мають п"ятеро і більше дітей (позачерговики), житла в місті Києві за пільговим кредитом?

4. Яка кількість всіх громадян на сьогоднішній день перебуває на квартирному обліку , як багатодітні родини, що мають п"ятеро і більше дітей... (позачерговики) в місті Києві?

З повагою,

Цивінська Юлія Леонтіївна

Департамент будівництва та житлового забезпечення

1 Attachment