ЗЕД з фіз.особою

Земська Ганна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи може юридична особа-резидент продавати товар (надавати послуги) фізичній особі-нерезиденту, котрий є суб'єктом господарської діяльності, якщо розрахунок буде здійснений із-за кордону валютою? Чи можна з ним укласти зовнішньоекономічний контракт?

З повагою,

Земська Ганна

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Г. ЗЕМСЬКІЙ
[FOI #1957 email]

На Ваш лист від 18.08.2014 р., що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів на електронну адресу для запитів на публічну інформацію, повідомляємо.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон) публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Частиною п’ятою статті 19 Закону визначено, що запит на інформацію має містити загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.
Ваш лист за змістом не відповідає вимогам до запиту на інформацію, містить по суті прохання про надання роз’яснень щодо можливості юридичної особи – резидента продавати товар фізичній особі – нерезиденту, якщо розрахунок буде здійсненний із-за кордону валютою, тому не може бути розглянутим відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
Згідно частини другої статті 2 Закону цей Закон не поширюється, зокрема, на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.
Ураховуючи викладене, для отримання відповідних роз’яснень пропонуємо Вам звертатися до Міністерства економіки (за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2) у порядку, визначеному Законом України “Про звернення громадян.
Одночасно інформуємо, що відповідно до статті 5 Закону України “Про звернення громадян” у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України