Земельна ділянка Авіабудівельного заводу

Доброго дня!
В місті Одеса, між вулицею Світанку, Люстдорфською дорогою та вулицею Академіка Корольова знаходиться земельна ділянка, загальною площею близько 13,5 га, на якій раніше знаходився склад Авіабудівельного заводу, а зараз належить Міністерству оборони України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Надати інформацію про правовстановлюючі документи на зазначену земельну діялнку із зазначенням її юридичної адреси та кадастрового номеру.
2. Надати інформацію, на підставі яких документів Міністерство оборони України отримало право на зазначену земельну ділянку.
3. Надати історичну довідку про земельну ділянку та поінформувати, що розміщувалось на данній земельній ділянці у дореволюійний час.
4. Надати інформацію, про будівлі та споруди, які зараз розміщуються на вказаній земельній ділянці та поінформувати, яким чином вона зараз використовується.
5. Поінформувати, чи має Міністерство оборони України прлани щодо використання зазначеної земельної ділянки.

З повагою,

Катерина