Земельні ділянки

Головне управління Держгеокадастру у Київській області, 03115, м. Київ, вул. Серпова, буд. 3/14
Троцька Богдана Володимировича
03049, м. Київ, вул. Генерала Генадія Воробйова, буд. 13-Г, кв. 80, тел. 0674402203

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію про позначені на графічних матеріалах території, а саме:

- кадастрові номери ділянок, що входять в позначені території;
- форма власності ділянок, що входять в позначені території;
- документи, на підставі яких встановлено відомості про земельні ділянки;
- площі земельних ділянок, що входять в позначені території;
- чи перебувють ці ділянки в користуванні?;
- чи перебувають ділянки в оренді?;

Вказані території розміщені в селі Гореничі, Києво-Святошинського району, Київської області (КОАТУУ: 3222482001). Території 1, 2 розташовані в зоні 01, кварталі 008.
Посилання на графічний матеріал територій:
https://drive.google.com/file/d/1sE-qcG3...

Наголошую, що я не прошу дати мені інформацію про "землі, які не надані у власність чи користування і на цей час перебувають у державній та/ вбо комунаьній власності та можуть бути надані для відповідного цільового призначення". В законодавсті не визначено такої категорії земель і відповідно, відомості про неіснуючу категорію земель в Державному земельному кадастрі відсутні.
Натомість в Державному земельному кадастрі відповідно до закону "Про державний земельний кадастр" мають міститися відомості про сформовані земельні ділянки. Оскільки на Публічній кадастровій карті позначені не всі зареєстровані земельні ділянки, а багато інфрмації зберігається в паперовій формі, в поземельних книгах, я змушений отримувати цю інформацію через запит на публічну інофрмацію. Якщо ж на позначених територіях немає сформованих земельних ділянок відповідно до даних, що містяться в Державному земельному кадастрі прошу надати відповідну відповдь.

З повагою,

Богдан

Відділ звернення громадян, доступу до публічної інформації та взаємодії зі ЗМІ, Головне управління Держгеокадастру у м. Києві та Київській області

1 Attachment

--
This email has been checked for viruses by Avast antivirus software.
https://www.avast.com/antivirus