Земельне питання.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Звертається до вас жителька Полтавської області, Оржицького району Нагорнюк Оксана.Я зверталася до вас,ала відповіді я не отримала.Скажіть нам будь-ласка,як нам працівникам соцсфери можна оформити свої 2г,які нам надалися у 2001 році на постійне користування,чому Полтавський держгеокадастр надає відмову,причиною якої є:відсутня схема землеустрою і техніко-економічні обгрунтування використання та охорони земель на території сільської ради.Нам відмовляють,а іншим надають дозвіл.Нам треба їм хабаря дать,чи як її отримати?Прошу моє питання розглянути.З повагою Оксана.

Офіс Президента України

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ залишив коментар ()

Вітаю, пані ОКСАНО!

По-перше, редакція (адміністрація) цього сайту не відслідковує помилки, які надходять у відповідь на запит, а в Вашому випадку проблема із тим, що електронна скринька, на яку направляють запити люди із цього сайту ПЕРЕПОВНЕНА і НЕ ПРИЙМАЄ листи.

По-друге, порушене Вами питання не є публічною інформацією в розумінні ст.1 Закону України "Про доступ до публічної інформації", а тому, є підстави відмовити у задоволенні (але можуть надати відповідь, що розглянуть у порядку вимог Закону України "Про звернення громадян" і відповідно строки не 5 днів, а 30).

По-третє, якщо Ви все ж таки маєте бажання звернутись до офісу Президента, викладіть всі обставини та надішліть звичайною електронною поштою на цю адресу - vidkrytist@apu.gov.ua або оформіть через офіційне інтерне-представництво Президента України своє звернення.