Зимові канікули 2017-18 н.р.

Пономарева Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації. Статтею 5 Закону № 2939 визначено, зокрема, що доступ до інформації забезпечується наданням інформації за запитами на неї. Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту. Відповідно до п.2 ст.19 Закону № 2939, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Відповідно до ст.14 Закону № 2939, розпорядники інформації зобов'язані надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації і оновлювати оприлюднену інформацію, а також надавати право запитувачам робити виписки з них, фотографувати, копіювати, сканувати їх, записувати на будь-які носії інформації тощо.

Прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- чи передбачено під час зимових канікул в період з 22 грудня до 15 січня функціонування комунальних (чергових) навчальних закладів (шкіл та садків) в м.Львові, де працюючі батьки зможуть залишати дітей. Якщо передбачено, прошу надати перелік з адресами, графіком роботи в розрізі районів міста.
- які комунальні заклади, гуртки, організації будуть працювати та приймати дітей міста в канікулярний період з 22 грудня до 15 січня. Прошу надати перелік з адресами, графіком роботи в розрізі районів міста.

З повагою,

Пономарева Олена

Управління освіти Львівської міської ради,

2 Attachments

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: наталка клочко <[1][email address]>
Кому: "Управління освіти Львівської міської ради" <[2][email address]>
Тема: електронний додаток для відповіді Пономаревій
Дата: 08 грудня 2017, 14:43:13

--
З повагою, управління освіти!

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[email address]