Зміна бази інтернатури

Шуманська Тетяна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію.

Добрий день! В 2019 році я закінчила навчання в Одеському національному медичному університеті на бюджетній формі за спеціальністю «Лікувальна справа». 08.07. 2019 року була направлена згідно Наказу Одеського департаменту охорони здоров’я до КНП ІМР «Ізмаїльського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» для проходження заочної частини інтернатури на бюджетну форму. В КПН ІМР «ІМЦПМСД» складений договір на проходження інтернатури терміном 2 роки з 01.08.2019 по 30.06.21 з виплатою заробітної плати та обов’язковим відпрацюванням 3 роки в цьому закладі на посаді «Лікаря загальної практики - сімейної медицини». Договір дійсний з 01.08.2019 та діє до 31.07.2024 року та вказує на обов’язкове матеріальне відшкодування у зв’язку з відмовою відпрацювання 3 років. Очну частину інтернатури проходжу на базі Одеського нац. Медичного університету.
Однак, у зв’язку з сімейними обставинами та погіршенням матеріального становище хочу змінити очну та заочну частину інтернатури у м. Львів. Та закінчити інтернатуру у Львівському медичному університеті ім. Д. Галицького (очна частина) та в Міській поліклініці Львівської області(любої що відповідає вимогам МОЗ) та там закінчити 2-й рік інтернатури і відпрацювати 3 роки.
Чи можливо перевестися в даному випадку? Куди вертатися та які документи подавати? Чи правомірно зобов’язувати мене виплатити кошти КНП ІМР «ІМЦПМСД»,якщо я буду відпрацьовувати обов’язкові 3 роки для бюджетників-інтернів іншому державному медичному закладі?

З повагою,

Шуманська Тетяна

Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адмiнiстрацiї

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти