Зміна місця зареєстрованого проживання

Павленко Юрій Євгенійович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) порядок зміни місця проживання з урахуванням останніх законодавчих змін із використанням застосунку "Дія" та список необхідних для цього документів.
2) чи потрібно самостійно зніматися з обліку у військовому комісаріаті за старим місцем проживання?
3) чи потрібно самостійно ставати на облік у військовому комісаріаті за новим місцем проживання?

З повагою,
Павленко Юрій Євгенійович
0730968898
04128 м. Київ, вул. Академіка Туполєва, 28

Державна міграційна служба України

Доброго дня.

Monday, February 7, 2022, 8:09:28 PM, Ви написали:

показати цитоване

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію (пункт 2 частини першої статті 5 цього Закону).
Згідно з частиною першою статті 19 цього ж Закону запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
Однак, запитувана Вами інформація не може бути віднесена до жодного з типів публічної інформації, розпорядником якої є ДМС, та по суті є зверненням, яке потребує роз’яснення вимог законодавства.

Нормою статті 5 Закону України "Про звернення громадян" (далі - Закон) визначено, що у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог звернення вважається анонімним і розгляду не підлягає.

--
З повагою,

головний спеціаліст відділу з питань дотримання гендерної рівності та опрацювання звернень громадян, інформаційних запитів

Головний спеціаліст Рябова Н.В. mailto:[email address]