зміна ПАТ на ПрАТ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Карабут Марина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Карабут Марина

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
З 1 січня 2018 року до Закону України «Про акціонерні товариства» були внесені істотні зміни в частині визначення особливостей правового статусу публічних та приватних акціонерних товариств. Внесення таких змін було передбачено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів» № 2210-VIII від 16.11.2017 року.
Відповідно до п. 4 розділу ІІ Закону № 2210-VIII всі емітенти (крім інститутів спільного інвестування), що здійснювали публічне розміщення цінних паперів до дня набрання чинності цим Законом, вважаються такими, що не здійснювали публічної пропозиції цінних паперів, крім тих емітентів, які оприлюднили повідомлення про те, що вони вважаються такими, що здійснювали публічну пропозицію цінних паперів, у порядку, встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Акціонерне товариство «Х» є публічним та не оприлюднювало повідомлення про те, що воно вважається таким, що здійснювало публічну пропозицію цінних паперів, у порядку, встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
Відповідно до п. 6 розділу ІІ Закону № 2210-VIII до акціонерних товариств, які вважаються такими, що не здійснювали публічної пропозиції акцій, застосовуються вимоги Закону про АТ в частині регулювання діяльності приватних акціонерних товариств.
На підставі викладеного виникає питання чи потрібно у такому випадку приймати рішення на загальних зборах акціонерів про зміну типу Товариства з ПАТ на ПрАТ?

З повагою,

Карабут Марина

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

1 Attachment

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

1 Attachment