Зразок затвердженного власного бланку МКП "Чернівцітеплокомуненерго"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Годунова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Годунова

Доброго дня!

Запит (вих.2-04/08/21)

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Завірену належним чином копію затвердженного зразка оригіналу власного бланку юридичної особи з назвою МКП "Чернівцітеплокомуненерго" яка діяла на момент часу, тобто на 26 квітня 2021 року.
2..Завірену належним чином копію затвердженного зразка оригіналу власного бланку юридичної особи з назвою МКП "Чернівцітеплокомуненерго" яка діяла на момент часу, тобто на 30 липня 2021 року.

Відповідь із зазначенням номера вхідного документу-запита надати по суті та згідно хронології питань направити у законом встановлений строк. У випадку якщо не володієте інформацією, направити даний запит до Розпорядника Інформації про що повідомити запитувача данної інформації.

Зміст відповіді на запит, публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com

З повагою,

Тетяна Годунова