Зупинка авто

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
На підставі ст.1,2,3,4,,5,6,7,10,12,14,16,19 Закону України Про доступ до публічної інформації, ст. 1,3 Закону України «Про звернення громадян», ст.2,3,5,6,7,11 Закону України «Про інформацію», ст.34,40 Конституції України, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання інформації, прошу надати наступну інформацію:

1.) якщо зупиняє працівник патрульної поліції і каже, що я порушив правила дорожнього руху, чи повинен він мати фактичні докази цього правопорушення(фото, відео)?

2.) чи являється закордонною зупинка автомобіля, коли немає фактичніх доказів правопорушення? Якщо працівник зупиняє авто за порушення пдд, немає доказів, скільки часу він має право передшкоджати руху автомобілю?

3.) розтлумачте фразу працівника поліції: зупинка авто тому що військовий стан/тому що війна/тому що президент обмежив рух країни/тому що Конституція України не працює в умовах військового стану?

З повагою,

Ав. Сергій

Департамент патрульної поліції, Патрульна поліція України

1 Attachment

Департамент патрульної поліції, Патрульна поліція України

1 Attachment