звільнення особи, яка займає посаду пов'язану із виконанням функцій Держави

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Васюков, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Васюков

Доброго дня!

21.04.2023 мною було направлено запит про надання публічної інформації, але відповідь в повному обсязі надана не була. Кабінет міністрів перенаправил мій запит на МІнфін, Мінфін дав лише наказ про звільнення Яшиної Г.Ю. і більше жодної інформації та перенаправив мій запит Голові комісії з реорганізації ГУ ДФС в Одеській області. Який в свою чергу жодної інформації не надав.
Повторно:
Прошу зобовязати Міністерство фінансів України (Яшину Г.Ю. звільняв Голова комісії з реорганізації ДФС України В.Якубівський) надати запитувану мною інформацію. Так, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації. Одночасно, відповідно до
«Рішення КСУ по справі за поданням Жашківської районної ради від 2012 року і Закону України «Про захист персональних даних» вбачається, що не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.
В будь-якому випадку, мотивована відповідь розпорядника має містити не тільки формальні посилання на норми закону, які обмежують доступ, а й змістовний аналіз, чому від поширення такої інформації постраждають інтереси осіб. Чому такий захист має переваги над правом суспільства знати таку інформацію. Це, так званий, трискладовий тест з ч.2 ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про його виконання йдеться і у Постанові Пленуму ВАСУ №10 від 29.09.2016 року.
На підставі викладеного прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи виплачено колишньому начальнику слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Одеській області Яшиній Г.Ю. вихідна допомога та інші виплати, які належить виплатити під час звільнення? Якщо ні то чому саме? Якщо виплачено то коли саме і за рахунок яких саме коштів?
- чи притягувалась Яшина Г.Ю. до дисциплінарної відповідальності в період часу з 2021 по 2023 року? Надати копії відповідних наказів.

З повагою,

Андрій Васюков

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

2 Attachments

³ . 

══════════════════════════════════════════════════════════════════════════

: <[FOI #112318 email]>
: , 11 2023 . 14:10
: Publishinfo
: - , '
 
!

21.04.2023 , . ̲, ̳ .. . .
:
̳ ( .. .) . , 1, 13, 19, 20 13 2011 , . ,
г 2012 , , , , , .
- , , , , . . , , .2 .6 . 10 29.09.2016 .
( ):

1. .. , ? ? ?
- .. 2021 2023 ? ﳿ .

,

-------------------------------------------------------------------

, .
[FOI #112318 email]

Is [Кабінет Міністрів України request email] the wrong address for Freedom of Information
requests to ̳ ? If so, please contact us using this form:
[1]https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

! -

-------------------------------------------------------------------

References

Visible links
1. https://dostup.pravda.com.ua/change_requ...

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]