Звіт ДАСУ 2023 додаткова статистика

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Селін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Денис Селін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) В звіті ДАСУ 2022 року взаємодія з правоохоронними органами де зазначено кількість відкритих кримінальних проваджень та долучено до кримінальних проваджень в розрізі регіонів( кожної області). В звіті ДАСУ за 2023 року такої статистики не було наведено. Прошу надати за 2023 рік і розрізі регіонів(областей) кількість відкритих кримінальних проваджень та долучено до кримінальних проваджень.
2) В звіті ДАСУ 2022 року взаємодія з правоохоронними органами в розрізі регіонів було наведено кількість вручених письмових повідомлень про підозру у вчинення кримінального правопорушення. В звіті ДАСУ за 2023 року такої статистики не було наведено. Прошу надати за 2023 рік і розрізі регіонів(областей) кількість вручених письмових повідомлень про підозру у вчинення кримінального правопорушення.
3) Прошу надати за 2023 рік і розрізі регіонів(областей) кількість об'єктів де виявлені втрати, кількість переданих правоохоронними органами матеріалів
4) Прошу надати за 2023 рік і розрізі регіонів(областей) кількість притягнутих осіб до адміністративної відповідальності та окремо кількість притягнутих осіб до дисциплінарної відповідальності.
5) Прошу надати за 2023 рік і розрізі регіонів(областей) кількість усунутих порушень, що призвели до втрат фінансового і матеріальних ресурсів та рівень відшкодування.
6) Прошу надати за 2023 рік і розрізі регіонів(областей) кількість об'єктів на яких виявлені порушення та загальну кількість виявлених порушень.

Така інформація по всім пунктам була на слайдах звіту за 2022 рік, значить ДАСУ вона збирається і відповідно ви можете її надати за 2023 рік.

З повагою,

Денис Селін

Державна аудиторська служба України

3 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]