Звіт про результати реалізації експериментального проекту щодо використання удосконалених електронних підписів і печаток

Андрій Гаркуша

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати таку інформацію (копії документів та додатків до них):

1. Звіт про результати реалізації експериментального проекту щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, та пропозиції щодо внесення змін до законодавства за результатами реалізації експериментального проекту, поданий на виконання п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. N 193 "Про реалізацію експериментального проекту щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів".

2. Службові документи, які направлені Адміністрацією ДССЗЗІ до Мінцифри з метою підготовки звіту та пропозицій, зазначених у п. 1 запиту.

Дякую!

З повагою,
Андрій Гаркуша

Офіційна Держспецзв'язку, Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]