Звіти про діяльність та фінансові звіти усіх комунальних підприємств, установ , організацій, господарських товариств

Лариса Натяга

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- плани роботи, звіти про діяльність та фінансові звіти усіх комунальних підприємств, установ , організацій, господарських товариств, інших - створених за участі юридичних осіб публічного права територіальної громади селища Гребінки Київської області, юридичних осіб , засновником яких є територіальна громада Гребінківська селищна рада за 2019 , 2020, 2021 рр. .
- інформацію про те, чи створені виконавчі органи місцевого самоврядування , комунальні підприємства, установи, орагнізації, юридичні особи публічного права територіальної громади Гребінківська селищна рада за період 2019, 2020, 2021 рік.
- надати копію розпорядчих документів щодо створення вказаних юросіб.

Зазначена інформація має суспільний інтерес.
Відповідь прошу надати у встановлений законом 5 денний строк

З повагою,

Лариса Натяга

Лариса Натяга

Доброго дня!

Доброго дня, нагадую, що станом на 22.11.2021 мені не надана відповідь в порушення законодавства. Запит прострочений, що тягне за собою адміністративну відповідальність розпорядника інформації

З повагою,

Лариса Натяга

Гребінківська селищна рада, Гребінківська територіальна громада в Київській області

12 Attachments

Лариса Натяга

Доброго дня!

Будь-ласка, дайте офіційні документи, а не якісь надруковані в ворді. У мене сумнів щодо достовірності даних вордовських листів, оскільки я не бачу, що це копія і є підпис посадової особи. Надайте хоча б скани цих документів, якщо вони є.

З повагою,

Лариса Натяга